| AlExAlEx2000Bz a întrebat:

am si eu o intrebare daca ii dau resetare la telefon pot sa recuperez pozele inapoi am uitat sa mentionez ca am un s6?

7 răspunsuri:
| Antonio_Marc_2002 a răspuns:

Dacă dai resetare la orice telefon sau tabletă, pozele și muzică va rămâne în telefon. Un sfat dacă ai card la telefon scoate-l înainte de a da resetare.

| DrGoogle a răspuns:

Fa-ti un cont de google si faci backup pe google photos happy

| Petrisor96 a răspuns:

Salut! Salveaza pozele pe pc si dupa dai resetare la telefon.

| AlExAlEx2000Bz explică (pentru DrGoogle):

Si dupa resetare pot muta pozele din google foto in telefon?

| DrGoogle a răspuns (pentru AlExAlEx2000Bz):

Da,dar le vei si avea pe acel cont si poti sa le vezi de oriunde te conectezi cu contul ala

| AlExAlEx2000Bz explică (pentru DrGoogle):

Cum le mut in telefon?

| DrGoogle a răspuns (pentru AlExAlEx2000Bz):

Le selectezi si le descarci in telefon