| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare deci sa incepem:Este legata de yahoo, daca imi fac un e-mail nou si sa zicem de ex ca ma inregistrez pe un site la un joc la o firma cv...nu mai primesc mailurile nu primesc nici un mail am facut alt cont si tot la fel.Pe cel vechi primesc mailuri si toate cele dar daca fac unul nou nu mai primesc.Dau funda +vot va rog rasp.SCUZATI CATEGORIA.

Răspuns Câştigător
| BMTHMada a răspuns:

Pai..vezi daca le gasesti in spam..sau daca nu poate email-ul e facut ex: alex@yahoo.ro iar in joc la-i scris alex@yahoo.com sau invers... sper ca ai inteles

2 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Eu vr sa zic ca pe orice cont nou de yahoo nu mai pot primi mailuri.Nu cred ca este de la site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal. Primesti mail-urile pe adresa pe care ti-o cunosc ceilalti. Daca le comunici noua adresa si le ceri sa-ti trimita corespondenta acolo, le vei primi pe noul cont. Nu se face transferul automat.