| BlackMask a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu CPU ( procesor), imi sta in aproape in permanenta 100% si nu stiu de ce in plus imi face si lag la jocuri. De curand mi-am luat CS GO si am fps foarte scazut si lag mare din cauza ca este procesorul 100% cred, in rest respect toate cerintele pentru CS GO.
Daca ma puteti ajuta va rog mult! FUNDA
MERSI

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Trebuie sa vezi ce aplicatie iti consuma resurse din procesor, uitata-te in task manager la processes.

| CPAElites a răspuns:

Ai windows xp? laughing

| Dimitrik a răspuns:

Ce procesor ai? Ce placa video? Ce sistem de operare? Ce fel de setari ai ingame(low-med-high?)?