| uSur3Lx a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu reteaua de telefonie mobila cosmote, Am vazut acum vreo 3 luni o reclama la tv si spune ca putem aduce telefoane vechi si puteam sa alegem un telefon fara sa platim, noi le dam telefoanele vechi si ne lum un mobil nou de acolo, eu as dori sa aflu daca trebuie sa am abonament acolo sau doar sa am cartela acolo, adica sa avem abonament pentru. a putea face aceasta chestie, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este valabil doar cu abonament.

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Valoarea unui tel vechi e de zece euro, care se acorda drept discount la un tel nou pe care il iei de la ei si neaparat sa faci abonament. oferta era in reteaua germanos.

| eXtreme21 a răspuns:

Nu e chiar asa. Tu mergi cu un telefon vechi iar ei iti fac o ieftinire la unul nou pe care vrei sa-l iei.
Parca stiam ceva in jur de 10 euro pentru el.
Oricum, nu-ti da unul nou in schimbul unuia vechi.
Sper ca am putut sa te ajut.