| CatzPopularity a întrebat:

Am si eu o intrebare la care poate stiti sa imi raspundeti. Deci, am pe facebook o persoana pe care am blocat-o. Acum as vrea sa o deblochez, dar daca ii scriu numele sa o gasesc, nu apare. Ce sa fac? MULTUMESC ANTICIPAT

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Clic pe rotita din drepta-sus, apoi intri la "setarile contului" si in stanga iti apare "blocare", clic acolo si se deschide fereastra cu cei blocati. Apoi clic pe "deblocare" din dreptul user-ului care doresti a fi deblocat.

| Firetears a răspuns:

Account settings - blocking (lista din stânga) - unblock!