| AUGUST1N a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Mi-am actualizat softul la telefon si acum merge mai greu, de ce?
Este vorba de un Samsung Galaxy SIII ( I-9305 )
Alta intrebare : La cat timp se actualizeaza soft-ul?
Funda.

5 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Ai facut update la Lollipop 5.0.7? Asteapta 5.1, e o diferenta uriasa. 5.0.7 e foarte greoi si pling de probleme.

| AUGUST1N explică (pentru Savy):

Nu este LolliPop 5.0.7. Este 4.4.4

| Savy a răspuns (pentru AUGUST1N):

Auci, mai rau. Teoretic trebuia sa se faca trecerea la 5.0 in ianuarie. Cat de des apar update-uri, tine de Samsung. Poti incerca un Cyanogen, pe xda-developers.com

| David_New_1992 a răspuns:

E datorita update-ului... Cel mai probabil va urma un nou update cu probleme remediate.
Soft-ul se actualizează de fiecare data când Samsung îți pune la dispoziție un update.

| AUGUST1N explică:

Nu este LolliPop 5.0.7, este Android 4.4.4