| bogdan0228 a întrebat:

.. Am si eu o intrebare... mi-ar merge Assassin's Creed 1 pe urmatoarele compunente(LAPTOP):

PROCESOR: Celeron(R) Dual-Core CPU T3100 1.90GHz

RAM:2GB

Placa Video:Mobile Intel(R) 4 Series Expres Chipset Family

Total Available Graphics Memory: 796MB

Dedicated Video Memory: 64MB

Shared System Memory: 732MB

Am pus aceasta intrebare ca sa nu downloadez jocul degeaba si apoi sa ma trezesc ca imi merge in poze... Am jucat si Assassin's Creed 2 pe cerintele astea dar am jucat cu optiunile date la LOW si imi mergea in reluare... Dau funda! Ms mult.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Deschide cu un alt browser *preferabil opera, mozila sau chrome *, si cand iti apare un pop-up de la java da enable!
o sa iti mearga dupa cateva incercari

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Verifica aici :
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
eu zic ca iti merge, dar nu te astepta sa se miste excelent

| bogdan0228 explică (pentru Apache):

Am incercat asta si imi da sa dau Try again...

| bogdan0228 explică (pentru Apache):

Am incercat pe Google Chrome si imi scrie ceva de genul: Unable to load system Lab... Try again...

| bogdan0228 explică (pentru Apache):

Gata am rezolvat... trebuia sa instalez Java big grin... Raspunsul este Da:X. Ms mult big grin

| Apache a răspuns (pentru bogdan0228):

Deschide cu un alt browser *preferabil opera, mozila sau chrome *, si cand iti apare un pop-up de la java da enable!
o sa iti mearga dupa cateva incercari

| 0rlando a răspuns:

Cu majoritatea efectelor la minim și pe o rezoluție ceva mai mică, merge chiar acceptabil.

| ghiolbitza a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ cauta aici si vezi daca e compatibil sistemul tau cu cerintele jocului.

| Adelin16 a răspuns:

Nu iti merge.