| cali01 a întrebat:

am si eu o intrebare : nu imi merge camera web de la laptop. Driver-ul este instalat! Pe YM merge dar am instalat Acer crystal eye camera si imi zice ca nu este camera inserata! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Ce win ai? daca iti merge pe messenger trebuie sa iti mearga si pe alte programe. daca ai win xp intra in my comp si trebuie sa iti apara camera.la win 7 sau vista intra in start devices and printers si o sa ai camera acolo.

1 răspuns:
| cali01 explică:

Win 7 am ....am intrat in start devices and printers si nu apare / pe fb si mess merge sad