| Kylexy a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care se pricep in acest domeniu.
Pot schimba slotul placi video dupa placa de baza a calculatorului? cu unul identic ca cel vechi nu mai functioneaza.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu poti, si nici la un atelier specializat nu cred ca ai sa gasesti rezolvare. Singura solutie, daca nu ai placa video onboard si ESTI SIGUR ca slotul e de vina si nu placa video, e sa iti faci rost e alta placa de baza.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat