| An0nym1337 a întrebat:

am si eu o intrebare: Se merita sa imi cumpar iphone 5s daca eu acum am Samsung galaxy s5( ecran putin spart, dar functioneaza)?

Răspuns Câştigător
| Anonimul2565 a răspuns:

Parerea me este ca Apple se misca mai bine decat Andoid, iti mai recomand si Windows se misca la fel de bine ca si Apple. happy

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Poate Apple se misca mai bine la inceput dar dupa update va fi mai incet, windows e bun se misca repede da cam ingheata cateodata asa ca tot Android e la baza