| Traian-Alexandru_Voda-Campeanu_1956 a întrebat:

Salut,TPU.Am si eu o intrebare tehnica. Daca cumpar, Calculator second hand Dell OptiPlex 990 i5-2400 Second Generation 3. 1GHz 4GB DDR3 250GB HDD Sata RW Desktop SFF, care are dimensiuni cam mici(carcasa)pot sa-i schimb sursa(250w)cu o sursa Thermaltake TR2-470PP? sa-i mai introduc o placa video Gigabyte 1024MB, 128bit,PCI Express2.0 directx11 si inca un HDD 500GB? Va multumesc anticipathappy.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Numai daca are carcasa din asta: http://www.epasystems.ro/product/hp-elite-8200-tower/