| Andrei_Vlad_1998_0cXf a întrebat:

Am si eu o mica, defapt...mare problemahappy Am un Samsung Galaxy Young s5360 si i-am facut un reset hard... Dupa acel reset, cand am bagat cartela Vodafone, nu mai citeste reteaua Vodafone. Inainte de reset, aveam semnal full.Ma puteti ajuta cu ceva? big grin Funda!

1 răspuns:
| AndreeaLoveDeea123 a răspuns:

Pai n-au cum sa fie create doar de 2 zile pagina.
Uite trei sfaturi :
1. Spune unei pagini sa fac publicitate la pagina, iar ea nu vrea ii spui ca ii aduci 5 like iar ea va face prin trei poze publicitate
Sfat: asigura-te ca pagina are like multe + activitate.
2. Varianta aceasta implora prieteni sa dea like la pagina. happy
3.Este un joc practicat de pagini mai mari numit,, elimina pagina''{ descrierea jocului este: Jucam elimina pagina iau primele 5 coduri } un exemplu:
Verifica sa vezi ca vei fi printre primele persoane care dau codul.
Sper ca am fost de ajutor!
Funda?