| ilussion a întrebat:

Am si eu o mica problema cu PC-ul am reinstalat windows-ul totul a mers ok timp de 2-3 ore. apoi brusc a inceput cam o data la 2-3 minute sa imi sacadeze cate 10-15 secunde apoi 2-3 normal si tot asa. nu stiu ce sa fac la el. precizez ca inainte sa instalez jocu " Dead Island " mergea perfect m-am gandit ca poate e problema de la el si l-am dezinstalat apoi am dat un restart la Computer si tot asa face orice joc as juca. imi sacadeaza 10-15 secunde la fiecare 2-3 minute. nu stiu ce sa ii fac. de ex: La league of legends am 60 FPS de exemplu functioneaza asa perfect 2-3 min apoi cand sunt cele 10-15 secunde de "groaza" scade FPS-ul la 2-3 FPS-uri... nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma. Ar mai putea fi de la update-uri?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Așa se întâmplă când folosești jocuri contrafăcute ce provin de pe acel server unde toți vreți invitații(de inconștienți ce sunteți). Remediu în cazul tău este pe
http://ofertamea.profinet.ro
Succes

| ilussion explică (pentru DeyCj):

Iar acest site cu ce ar putea sa ma ajute? ca nu prea inteleg... happy

| GmFb_Alex_1999 a răspuns:

Verifica driverele, incearca un gamebooster