| EkToR a întrebat:

Am si eu o mica problema vr sa pun la un laptop un monitor de pc sau un tv dar vr sa mearga ambele separat(pe unul sa ma joc si pe celalalt sa ma uit yt sau chat)
Eu am o idee de la un amic cu un cablu de la monitor si un program ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| dfx102938 a răspuns:

Foarte simplu, bagi prin hdmi sau vga si te duci la propietati> >rezolutie>monitor 2 si selectezi expandare. Sau din taste cu functii, daca ai.

| EkToR explică (pentru dfx102938):

Ok mersi mult dar sti si ce cablu imi trebuie ca monitorul este unul mai vechi si nu are hdmi are mufa de aia clasica care sebaga in unitate(pc).

1 răspuns: