| CrazyStyles a întrebat:

.. Am si eu o nelamurire... Stiti acel site Can You Run IT
nu? eu bine am facut acolo un test si mi-a rezultat ca nu pot rula MW3 nici macar Minimum... MW2 merge brici poate si MW3 cu ceva config de lag...

Uitati aici componentele mele:

Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601. win7sp1_gdr.120330-1504)

Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: M52L-S3
BIOS: Award Modular BIOS v6. 00PG
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ (2 CPUs), ~2. 6GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3584MB RAM
Page File: 3414MB used, 3750MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
VideoCard: ATI Radeon HD 5400 Series

Ce nu imi da bine la Can You Run IT e procesorul dar inca nu am posibilitatea sa il schimb.
Astept raspunsuri happy Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
| raveny a răspuns:

Cred ca era un bug si din aia iti spunea ca nu il poti juca