| EmoZack13 a întrebat:

Salut TPU am si eu o problema acum 2 saptamani mi-am cumparat un laptop hp dv6 3156 sl acum 2 zile am avut o problema nu mi se mai aud difuzoarele se aud (foarte incet ) subliniez nu e de drivere sau windows am reinstalat windows (folosesc 7) am instalat linux ubuntu 11.04 nimic se aude doar prin casti in casti se aude foarte bine va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Diana_7092 a răspuns:

Daca in casti se aude cum trebuie, inseamna ca s-au defectat difuzoarele de la laptop. Posibil s-a deslipit un fir. Ar fi bine sa il duci la verificat.

1 răspuns:
| Hasss a răspuns:

Mai bine iti cumperi niste boxe mici cam ca astea http://www.emag.ro/boxe/boxe-genius-20-sp-s105-negru--p31730940104

mai bine te lipsesti sal duci in la garantie cine stie cat sta cu laptopu...