| ChicanoS a întrebat:

am si eu o problema. Am achizitionat de curand un telefon Vodafone 555 blue, si este clar un telefon facut pentru utilizarea internetului. Problema e ca, desi eu am activat internetul pe mobil (a venit automat la activarea extra-optiunii de 5 euro). Nu reusesc orice as face sa activez internetul. Intru in browserul telefonului (opera mini) si imi zice din prima "unable to connect. Please review your network settings". M-am uitat peste tot in telefon unde as putea umbla la setarile inernet si tot ce tinea de conectivitate si nu am reusit sa rezolv. De asemeni nu merge sa intru nici pe facebook, telefonul fiind facut in special pentru facebook. Astept orice raspuns ar putea fi de ajutor, multumesc!

1 răspuns:
| gki1980 a răspuns:

Trebuie să suni la Vodafone să îți dea setările cred. la abonament știu că așa e