| TheLordOfCool a întrebat:

am si eu o problema...Am cumparat un produs de pe eMAG, iar acum primesc o gramada de mail-uri cu oferte de la ei. Cum pot face sa nu mai proimesc mail-uri de la ei, sau macar sa le redirectionez in spam? Folosesc Gmail.

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Ar trebui sa ai link pentru dezabonare in mail-uri!

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Dezaboneaza-te de la newsletter-ul lor. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Dezaboneazate de la newsletter-ul lor

| unu811 a răspuns:

La fiecare e-mail ai in josul paginii ceva de genul Click aici daca doresti sa te dezabonezi.
la fiecare mesaj publicitar ai asa ceva sau in josul mailului. succes!
funda?