| LcsFlorin2000 a întrebat:

am si eu o problema.
Am intrat pe messenger si am trimis mesaje unei persoane, dupa asta am vrut sa-i vizualizez profilul si cand am intrat la setari nu imi aparea functia. Stiti cumva de ce?

6 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Uita-te vezi nu te-a blocat?

| LcsFlorin2000 explică (pentru brokxy):

Pai îi pot da mesaje, dar nu îi pot vedea profilul.

| LcsFlorin2000 explică (pentru brokxy):

Şi îi pot poreclă.

| GabyT10 a răspuns:

Exista posibilitatea ca persoana respectiva sa aiba profilul dezactivat.Am si eu prietene ce au profilul dezactivat dar continuam sa vorbim pe messenger. Daca te-ar fi blocat nu ai fi putut sa-i mai dai mesaje.

| lilianaadelina a răspuns:

Este un bug al aplicatiei, face de vreo 3 zile figuri

| Zdog a răspuns:

Da restart la telefon ( posibil sa fie un bug al aplicatiei ) daca nu merge nici asa inseamna ca persoana aia ti-a dat block.