| BostanDaniel1974 a întrebat:

am si eu o problema am un card de 8gb l-am avut intr-o tableta si mi-a mers bine acum am facut reset la tableta si nu mai merge lap pus si in pc si in alte 2 telefoane nu vrea sa se deschida ajutati-ma VA ROG

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca se vede bagat pe laptop, atunci incearca sa-l formatezi.
Daca nu merge, atunci 99% e defect si se poate arunca.

3 răspunsuri:
| daryan2017 a răspuns:

Magnetizat,adica aruncal.

| udrescuf a răspuns:

Probabil card-ul s-a ars sau s-a la-i blocat fara sa vrei. Te poti duce la un om mai specializat in asemenea chestii.

| gelu1970 a răspuns:

Mini tool partition wizard
daca iti detecteaza cardul in pc il formatezi cu aceasta aplicatie.