| An3treiu a întrebat:

am si eu o problema am un mouse Logitech am si eu o mica problema cand deschid un fisier trebuie sa dau doar 1 click cum fac sa dau dublu click am incercat sa ma duc la setarile mouse-lui si nu am gasit daca se poate ma puteti ajuta. Dau FUNDA multumesc!

1 răspuns:
| Ionut_Cristian_1992 a răspuns:

In windows 7(Control Panel\Hardware and Sound\Devices and Printers selectezi mausul tau click dreapta -proprietati -pointer option) sper ca te-am ajutat