| BladeMaster861 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand incerc sa intru pe facebook, yahoo mail sau pe youtube imi zice: This webpage is not available. Cand intru pe alte site-uri n-am nicio problema. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| User26 a răspuns:

E o problema generala, isi va reveni maine probabil.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asa ca ai net de la Romtelecom?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe browser si da refresh cu CTRL+F5. Sterge istoricul. Daca ai CCleaner e bine sa il folosesti.
Intra in Start > Command prompt. Scrie in fereastra aia : 'ipconfig /flushdns' (fara ghilimele ) si da enter.
Nici mie nu-mi mergea intr-o zi yahoo mail si dupa ce am facut chestiile astea mi-a mers.

| Leatherleader a răspuns:

Si eu am aceiasi problema!

| trance04 a răspuns:

Net de la Romtelecom si facebook din parti, oare ce sa fie?

| gsjsjjs a răspuns:

Am aceeasi problema pe telefon. laughing

| BladeMaster861 explică:

Si eu care ma gandeam sa reinstalez windows-ul.
upt si TPUlaughing

| Alexxanndru a răspuns:

Problema asta o am si eu. happy Si eu care tocmai ma apucam sa mut cate ceva pe D si sa reinstalez windowsul laughing

| Emilia1015 a răspuns:

Si eu am aceasta problema.Acum cateva ore mergeau perfect, cu siguranta nu este de vina calculatorul.