| Florin7255 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand ma duc la Start-
>Shut down el nu se inchide, se restarteza si la fel si la butonul Restart sa nu credeti ca au facut schimb de setari. In prezent inchid calculatorul din buton de aprindere dar am inteles ca nu prea e bine sa-l inchizi de acolo. Cum as putea sa rezolv problema asta? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

Spune-o te ajut eu

| radumarius0401 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! ramane unitatea aprinsa! (parca i-as fi dat sleep)
iar monitorul ramane aprins cu o pictograma xp pe care scrie windows is shuting down...