| KiLZooNe a întrebat:

Am si eu o problema.
Cind pun sa instalez windowsu (XP SP3) Imi apare ecranul negru si se opreste.
Daca incerc sa instalez win7, 8 imi cer driver la hdd ce sa fac?

1 răspuns:
| DjZen a răspuns:

Parerea mea este sa il duci la un service. Dar win7 si 8 nu are cum sa iti ceara driver la HDD. Poti face altfel dar nu stiu daca te-ar putea ajuta sa desfaci unitatea si sa verifici cablul de la HDD si BIOS-ul (bateria si mai are un mic panou de control cu niste butoane verifica si acolo). Daca nu va merge nici asa sfatul meu du-l la un service