| FlorinRandomCrafts a întrebat:

am si eu o problema cu Blue Screen, mai exact cand sting laptopul imi apare ecranul albastru, dar numai atunci nu si pe timpul functionarii care imi merge in regula
Updateurile la programe, Windows 7, drivere sunt la zi.
Antivirus folosesc si nu cred ca am virusi, il scanez periodic.
Am incercat sa dezinstalez ultimele programe care ar fi putut aduce eroarea dar nu a mers, am folosit restore point undeva la ultimele 3 saptamini unde am instalat un program si stiam sigur ca nu imi dadea eroare dar nici asa nu a mers. Nu as vrea sa imi formaez laptopul.
Multumesc!

1 răspuns:
| angelicsin a răspuns:

Fii sigur ca ai toate driverele la zii sau instalate...