| AndreiTrifan a întrebat:

am si eu o problema cu cs go, deci jocul merge perfect dar atunci cand conectez căștile la pc tastatură o ia razna si ba se deconectează iar se conectează si tot asa! Țin sa menționez ca face problema asta doar atunci cand conectez căștile! Cand le conectez in jocuri se deconectează tastatura! Va rog foarte mult sa ma ajutați daca stiti cum se rezolva problema! Dau funda

1 răspuns:
| gothicbat a răspuns:

Ai încercat să conectezi alte căști să vezi dacă tot la fel face?