| XxT3rIbL3xX a întrebat:

am si eu o problema cu Instagramul.
Am toate interacțiunile blocate de 5 zile, adica nu mai pot sa dau like, unfollow, follow sau sa folosesc hashtaguri in postari, nici sa scriu in descrierea postarii.
Mereu imi apare mesajul asta

Acțiune blocată Această acțiune a fost blocată. Te rugăm să încerci din nou mai târziu. Restricționăm anumit conținut și anumite acțiuni, pentru a ne proteja comunitatea.

Cum pot scăpa? Sunt 5 zile si deja ma enerveaza

Răspuns Câştigător
| andiceasu95 a răspuns:

Si eu am problema asta, deconecteaza-te si te loghezi din nou

| XxT3rIbL3xX explică (pentru andiceasu95):

Serios... Am stat 5 zile degeaba crezand ca nu mai scap. Tot ce trebuia sa fac era asta? Thx mane?

1 răspuns: