| Irimia_Cosmin_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptop-ul meu. Cand il deschid imi merge foarte greu. Deschis maganer activitati si imi da disk 100% banuiesc ca asta este problema. Imi poate spune si mie careva cum fac sa numai am disk 100%? Multumesc! Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Depinde de model... dar problema asta e simplu de rezolvat dai run si scrii services.msc inchizi superprefetch si windows search si o sa revina la normal

3 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Pai uitate acolo care programe iti tine la 100% si da-i end... daca nu rezolvi refa windows-ul

| Irimia_Cosmin_1999 explică (pentru Klandestin):

Cel care este mare este System... si iti dai seama ca nu il poti inchide happy

| xcamaradx a răspuns:

Foloseste http://www.iobit.com/en/advancedsystemcarefree.php
mai sterge din programele care nu le folosesti, si verifica sa nu ai instalat mai mult de 1 program antivirus