| rares011098 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptop ul.Problema este urmatoarea:pe you tube la 1080p 60fps totul frumos,cand intru sa vad un film cu bs player sau si pe cateva site uri,imaginea este afisata gresit din punct de vedere al culorilor.
Tin sa spun ca am schimbat windows ul, dar degeaba si am dat si update la driver ul placii video.

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

Orice player are undeva in setari un modul color correction sau ceva asemanator. Cauta in setarile video ale player-ului.