| Bogdi131 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu.De obicei,inchid toate programele,si nu ii mai dau shut down,inchid direct clapeta,il inchid pe el pur si simplu,si cand il deschid,nu o mai ia de la capat,o ia direct din modul stand by,mai exact cand deschid clapeta,apas butonul,si imi apare direct icoana accea pe ecran,dau pe ea, si a pornit.Problema e urmatoare, acum 2 zile,l-am pornit,am dat enter,sa il deschid,si nimic,am mai dat o data enter, si dintr-o data s-a facut ecranul negru.Am stat,am asteptat,si nimic,am inchis clapeta,si nimic,nu se inchidea,am fost nevoit sa il deschid,si sa apas pe buton,pana se inchide de acolo.L-am pornit,apoi,iarasi,totul bine, a pornit normal.Cand vreau sa intru pe internet,intr-un folder,sau intr-un joc,merge foarte greu,mai exact,imi deschide programele sau fisierele greu, cu intarziere.Stie cineva ce ar putea avea?straight faceLeptopul e marca MSI.Dau FUNDA, pentru cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Salut!

Din ce ai zis tu am inteles ca tu puneai laptopul in hibernare.

Acum daca iti merge mai greu posibil sa fi pastrat fisierele de la hibernare atunci cand nu a mai pornit decat cu reset.
Incearca o curatare cu Ccleaner si Revo Uninstaller. Ruleaza si o defragmentare deoarece te poate ajuta si ea nu numai in cazul problemei de mai sus.

O zi buna!

| Bogdi131 explică (pentru M29):

Am facut aproximativ, cum mi-ai spus tu si am rezolvat problema.Multumesc mult, ti-am dat si funda.:*

| M29 a răspuns (pentru Bogdi131):

Salut!

Ma bucura faptul ca ai rezolvat. Multumesc pentru funda.

O zi buna!

| Bogdi131 explică (pentru M29):

O zi buna si tie.happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe langa ce a spus M29, incearca sa il inchizi din Start-Turn Off.Este mai bine.Fac asta de 7 ani cu laptopul meu si nu am avut problemele tale.