| davidcipri a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul mi-a mers ft bine pana intr-o zi cand mi s-a stins,si asteptam un pic pana mi se aprindea dar asta doar cand intram pe net jocuri atunci se stingea mai repede daca al lasam aprins fara sa fac nimic statea asa toata ziua,am zis ca e pasta am schimbat-o,dar la fel, acum am zis sa schimb win dar imi arata ca dvd, cd sunt goale in bios vede dvdrw ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti un suport cu cooler si, daca ai posibilitatea, du-l la curatat si schimbat pasta termoconductoare, la un service. Uite: http://www.emag.ro/standuri-coolere-notebook/c

| davidcipri explică (pentru Salontanul):

Mi-am luat si suport am schimbat si pasta dar e tot la fel