| alex025 a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul, vreau sa imi schimb windows-ul pentru ca nu imi merge prea bine, vreau sa imi bag win 8.1, il bag de pe stik, l-am bootat cu rufus, dau sa-l instalez bag cd-key si nu pot sa intru sa aleg partitia imi da un mesajul asta:"the computer started usinh the Windows installation media.Remove installation media and restart your computer so that Windows starts normally. Them, insert the instalattion media and restart the upgrade."
Ce trebuie sa fac sa pot sa instalez windows?

2 răspunsuri:
| TsonPing a răspuns:

Am patit si eu dar la mine Windows-ul a fost devina! Uite aici un link de unde poti lua Windows 8.1, incercarea moarte n-are, nu?
http://fansoft.club/forum/43/windows-8-7-xp-office/

| alex025 explică (pentru TsonPing):

Tot de pe acolo am luat windows care am incercat sa-l bag. Mai incerc inca unu poate poate vrea