| AlexandruJuravlea a întrebat:

Am si eu o problema cu leptopul... Am incarcatorul pus la laptop dar nu incarca adica nici nu creste nici nu scade bateria daca scot incarcatorul scade iar apoi nu creste. si in plus mufa dela incarcator e tot timpul fierbinte ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| aspire7 a răspuns:

Noroc, asa este si la mine cand il incarc, se va incarca dupa un anumit timp. Cat despre caldura e datorata incarcarii, in interiorul incarcatorului se afla niste diode care cand sunt alimentate de la priza transforma curentul alternativ in curent continuu. Dupa ce se va incarca nu o sa mai fie fierbinte. Sanatate!

| AlexandruJuravlea explică (pentru aspire7):

Poi la mine nu se incarca nici seara cand e in priza inchis... si caldura din mufa nu era inainte.

| zuzzyany a răspuns:

Du-l la reperat asa am patit si eu dar costa cv eu am un laptop Asus si am dat pe reparatii 5000 lei dar a meritat

| AlexandruJuravlea explică (pentru zuzzyany):

Mai am inca garantia la el.