| Aimworkin a întrebat:

am si eu o problema cu monitorul si anume ca imi afiseaza totul cu aproximativ un cm prea sus. de exemplu vad doar jumatae din x-ul de close, jumatate din scrisul de la tab-uri iar problema e aceeas peste tot nu doar in browser. Schimbarea rezolutiei nu a ajutat..idei?

3 răspunsuri:
| TheMaster1312 a răspuns:

Salut, intra in meniul monitorului si dai pe Factory Reset.

| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

Pai uite aici deschizi panoul de control dupa gasesti o setare legata de acran dai pe ea si vazi ca marimea ecranului sa fie 1366x768

| UnBaiat439 a răspuns:

Factory reset. E prea complicat altfel.