| AlexJr11 a întrebat:

Am si eu o problema cu Mozilla Firefox sad, imi merge foarte greu Mozilla Firefox(facebook; youtube; google). Ce ar trebui sa fac? Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| GabiMihai08 a răspuns:

Start -> Run -> tasteaza "%temp%" fara ghilimele, apasa Enter, si sterge tot ce este acolo, sunt fisere temporare, cookie-uri, apoi da-i un restart di bucura-te de net big grin Bafta!

6 răspunsuri:
| Neaga_Seby_1997 a răspuns:

Am sa iti spun! Intra pe el si scrii pe google : google chrome si apoi dai pe prima dai download se va instala stergi mozila si intri pe google chrome

| CinevaNou a răspuns (pentru Neaga_Seby_1997):

Daca are virusi o sa-i mearga greu orice browser ar instala, geniule.

| VladyXR a răspuns (pentru Neaga_Seby_1997):

Ma domnule, esti desteapt de sare luna in sus, tu ai habar? Google Chrome mananca 2.5 GB RAM, mozila foloseste 256-512.

| Neaga_Seby_1997 a răspuns:

Vlad xr / sa stii ca ia 2.5 gb nu are cum sa ia atata laughing))

| Neaga_Seby_1997 a răspuns:

Cinevanou laughing) si daca nu are virusi geniule eu am avut mozila si nu mai mergea bine era o prostie si am instalat google chrome si a mers perfect laughing) or cum o sa ul inteb pe tata ca el se ocupa cu asa ceva laughing)

| CinevaNou a răspuns (pentru Neaga_Seby_1997):

Amuzanta experienta ta. Ce-ar fi sa compari performantele in mod concret? deschizi in fiecare aceleasi 3 taburi si vezi cat ram si cpu mananca fiecare. Apoi teste benchmark de html5.