| LauRENtZyu9112 a întrebat:

Am si eu o problema cu netul PC. A mers fara probleme, cand dintr-o data a picat, am zis ca s-a intamplat, insa acum inceara sa se reconecteze, palpaie putin becul la placa de baza (am placa de retea integrata) se stinge, si tot asa, ba imi zice ca nu este cablul conectat, ba ca se identifica reteaua, si tot asa. Chiar nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Dezinstaleaza driverul placii de retea si reinstaleaza-lwinking

| LauRENtZyu9112 explică:

Am incarcat, degeaba.

| LauRENtZyu9112 explică:

Incercat*