| StefanAdy a întrebat:

Am si eu o problema cu o tableta.Cand vreau sa vizionez un videoclip de pe Youtube pe tableta merge greu, are un lag vizibil destul de mare.Sunt conectat la net prin wi-fi deci cu netul nu ar fi o problema.Nu stiu daca are importanta dar am folosit si anti-virusi.Scanez tableta in fiecare zi. Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Posibil sa nu ai suficient spatiu in tableta, posibil sa fie prea veche si nu suporta unele update-uri de pe Youtube. Nu stiu ce poate fi le tine, ce model de tableta e?

| Tavi_Tudor_1973 a răspuns:

Dai calitatea la video mai mica nu, ai da 1080p dai 720p

| StefanAdy explică (pentru Tavi_Tudor_1973):

La asta m-am gandit si eu prima data dar pur si simplu nu imi apare optiunea pentru alegerea calitatii.Ce sa fac?

| Tavi_Tudor_1973 a răspuns (pentru StefanAdy):

Daca te uiti pe Youtube iti sugerez sa il descarci, sau daca l-ai descarcat si nu apare calitatea atunci intra pe google si scrie Youtube si incearca sa vezi daca va merge