| Pintilie_Alexandru_1993 a întrebat:

am si eu o problema cu o tableta "chinezarie", este vorba despre modelul I-INN, o aprind, se invarte omuletul verde, androidul ala cred, si nu intra in meniu, asa face daca o las pana se termina bateria. sad am incercat sa o resetez de la butonul ala minuscul din partea de jos si tot la fel face. am auzit ca este o combinatie de butoane pentru alt reset, dar nu am aflato. daca puteti sa ma ajutati cu ceva, cat mai repede, dau FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Trebuie sa ii reinstalezi softul

| DragonyBlueStar a răspuns:

Mda daca ai android uite aici niste pasi cum sa resetezi din pacate nu e combinatie de butoane dar uite acest site: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone sper ca te-am ajutat!