| noOnexoxo a întrebat:

am si eu o problema cu PC-u, adica atunci cand vreau sa il pun in sleep mode el se opreste pentru catve minute dar dupa vreo 10 minute se aprinde singur si trebuie sa ii mai dau o data pe sleep mode sa se aprinda doar cand apas pe buton.
Am calculator nu laptop iar windows-ul respectiv este Windows 7 ultimate 64 bits.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MonsteR_4456 a răspuns:

Start->Control Panel->System and Security->Powner Options, iar in partea stanga ai o lista, apasa pe CHange wen the computer sleeps. Si apegi acolo 2-3-4, niciodata, bla bla. Bafta

1 răspuns:
| Pheonix33 a răspuns:

Daca apesi " Sleep ", sta el cat sta inchis, dar cand apesi o tasta se porneste, Orice tasta apesi se porneste, si daca apesi click