| Sorin0072 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul am un Huawei ascend y511-u10 si vreau sa fac poza dar imi zice ca din pacate galerie sa oprit ce ee de facut? dau funda?

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Salut..intra l setari la manager aplicatii si gaseste galeria(la toate aplicatiile) iar apoi intra la detalii si mai jos cred ca vei gasi dezinstaleaza actualizarile. ceva de genu. apasal si galeria va reveni. Ca la inceput. poate fi o problema a camerei sau problema a actualizarii aplicatiei..Anuntama daca ai reusit! Bafta!

| Sorin0072 explică (pentru robandu99):

Mersi mult de ajutor a functionat

2 răspunsuri:
| Sorin0072 explică:

Mersi mult a mers