| Tudoran_Florin_1998 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema cu televizorul meu,detin o plasma Samsung FullHD si de ceva timp tot se blocheza canalele,mentionez ca sunt abonat la DigiTv problema este ca de foarte multe ori nu imi merg canalele digitale+HD,doar cele analogice, deci eu am 137 de canale si toate se blocheaza si la un moment-dat cand dau pe HD scrie:Semnal Slab, pe analogic se misca bine dar sunt doar 62 de canale, stie cineva ce are? Urgent DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"plasma" esti taran? Cum sa zici televizor cu plasma..cine dracu mai are tv CRT? Cand spui televizor te ganesti la tv led lcd etc.

| Tudoran_Florin_1998 explică (pentru CPAElites):

Daca nu ai un rapsuns, nu mai fii handicapat sa raspunzi.Tin sa te anunt ca unii nu au bani de LED, LCD si chiar sunt foarte multi care nu au, am vrut sa dau detlii, pentru ca am incercat la un TV mai vechi si mergea si vreau sa stiu daca e de la TV sau de la Digi

| CPAElites a răspuns (pentru Tudoran_Florin_1998):

Scuze pentru jignire.
Fa topic aici : http://forum.softpedia.com/forum/94-electronica/
Sigur iti vor raspunde.:D