| Alin2313 a întrebat:

Am si eu o problema cu unitatea.inainte cand o deschideam din priza la primul contact cu curentul se aprindea beculetul si se auzea un piuit scurt ( era ceva normal), iar apoi trebuia sa o aprind din buton. Acum cand deschid priza unitatea ia curent dar nu se mai opreste, adica se aude ventilatorul cum merge si becul este aprins, iar pe ecran nu mi apare nimic si trebuie sa o inchid din priza ori din spate ori sa tin apasat pe buton. Am nevoie de ajutor.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reseta biosul scoatei bateria un pic

| Alin2313 explică (pentru RAY):

Am facut asta. La fel, prrimeste curent, ventilatorul merge, dar nu se deschide.