| GennJayJay10 a întrebat:

am si eu o problema cu Windows 10 si anume e ca a inceput sa imi faca lag sonor.Am reinstalat driverele de sunet dar idem si nu mai am nici o solutie in cap poate doar sa instalez Windows 7 fiindca 10 mi-a cam dat teapa.Ati intalnit si voi problema asta cu sunetul la win10 daca da cum ati rezolvat-o fiindca imi cam place interfata si nu prea as vrea sa ma duc iar la 7 doar din cauza bazaitului ala enervant in anumite momente?

2 răspunsuri:
| CristiCristiano a răspuns:

Poți încerca să reinstalezi win10 sau să schimbi placa audio iar dacă nici asta nu merge mă tem ca trebuie să te întorci la win7

| GennJayJay10 explică (pentru CristiCristiano):

Din cate am inteles eu ar fi doar din win problema.Asta din ce m-am mai interesat eu, dar si sa il reinstalez acum o sa imi dea iar dureri de cap.