| Ovidis a întrebat:

Am si eu o problema cu windows update-ul.
Recent am dat reformatare si nu mi se descarca update-ul(0 Kb,
0% din 238 de update-uri) Ramane blocat la dowloading update
Am windows 7 64X.
Ce pot sa fac sa rezolb problema?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Oleu, pai cine e narodul de vrea sa faca 238 de update-uri? Mari probleme aveti...

| LostInPark a răspuns:

Prima data sterge folderul C:\Windows\SoftwareDistribution ai multe rahaturi acolo.
Nu esti singurul, depinde si de licenta, de programele instalate.Incearca in safe mode, dezactiveaza temporar antivirusul.

| Ovidis explică (pentru LostInPark):

Am incercat dar 2 ieme nu se sterg Reportingevents si data store