| DarkFlash081 a întrebat:

am si eu o problema cu Yahoo. Nu ma pot sa ma conectez scriu id-ul si parola si cand dau Sing In imi spune ca ar fi vreo problema la conexiunea l-a internet si imi spune sa verifi conexiunea.Am verificat tot ce se poate si nimic tot pare in regula spuneti-mi si mie ce as putea face? Promit ca dau Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigurate ca ceasul e reglat laughing stiu ca pare stupid dar pe mine nu ma lasa sa intru pe mess

3 răspunsuri:
| bruuu a răspuns:

Ai viteza mica la net, asteapta si conecteaza-te peste cateva ore

| DarkFlash081 explică:

Inutil ceasul e reglat bine deci nu-i asta iar cu asteptatul pentru viteza mai mare cat sa mai astept am problema asta de o saptamana aproape.

| DarkFlash081 explică:

Ba stupid ne stupid eu aveam data ne reglata nu ora o reglai si merge mersi de ajutor