| Denis2017 a întrebat:

Am si eu o problema cu youtube: cand il deschid,adica sa ma uit la ceva el merge sacadat, in reluare ce as puteaa sa fac? Am incercat si pe Mozilla Firefox, Google Chrome si Internet Explorer, ce as putea sa-i fac?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Mai optimizeza si tu pc-ul ala, inclusiv istoricul de la browser.
Daca ai net prin modem sau wi-fi si e slab, e normal sa mearga scadat!

| Denis2017 explică (pentru ROB3RT89):

Am 2 laptopuri iar pe unul merge bine si pe celalalt nu merge bine

| peperonies a răspuns:

Schimba pc-u.

| Eastwood a răspuns:

Descarca CC CLEANER, te va ajuta, si mai dezinstaleaza programe care nu iti sunt de folos.

| vladionut94 a răspuns:

Pune si tu o rezolutie mai mica de ex 360 sau 240 si o sa iti mearga bine