| Razvan966 a întrebat:

Am si eu o problema daca vorbesc cu cineva pe skype el aude tot ce fac eu, si nu pot nici sa ascult muzica nici sa ma joc cu sonor nici macar sa intru intr-un fisier fara sa auda persoana cu care vorbesc. Ce e de facut? Trebuie sa umblu in setarile microfonului?

2 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Daca vorbesti pe skype cu cineva (banuiesc ca te referi la apel) nu e logic sa te auda? Instaleaza-ti ultimul Skype si iti va aparea un Pop-up de fiecare data cand vorbesti cu cineva, ca sa nu uiti o convorbire deschisa. Tot din pop-up poti apasa pe un buton care sa iti opreasca microfonul.

| nika971 a răspuns:

Pai e simplu.de acolo de unde pornesti camera (web Cam)este si microfonul dai click pe el 1 data si nu mai aude nimic din ceea ce faci tu daca mai dai odata click atunci se astiveaza microfonul si te aude. Sper ca te-am ajutat.