| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema..de 3 sapt ma chinui sa-mi fac SUNETUL la pc.deci normal mie imi mergea...dar am reinstalat windowsul si nu am drivere si le-am luat de pe net am instalat la tot driverele dar la placa de sunet pur si simplu nu merge...sau odata a mers instalata un driver pentru placa mea de sunet dar nu mi-a arata la device manager.boxele nu sunt arse, placa e buna.jur ca nu stiu ce sa fac happy va rog frumos ajutati-ma careva

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Vezi daca este compatibil drivarul de sunet cu windowsul instalat.ce windows ai avut? si care este cel instalat?

| aifAcuTBuBa a răspuns:

Pai am avut xp sp2 si acum am instalat tot windows xp sp 2 si am luat patch pentru xp sp 3 si l-am instalat ca am zis ca poate din cauza asta...dar in zadar happy daca vrei iti dau TW daca vrei sa ma ajuti