| Sabin_Jordan_1998 a întrebat:

Am si eu o problema de cateva zile cu telefonul meu E-Boda Storm X450. Primeam in bara de notificari ca am cardul SD deteriorat si l-am lasat asa. Ma trezesc mai apoi dupa o zi ca apar aplicatii care le-am avut mai demult instalate si le-am sters, desigur, dar a inceput sa nu mai ia comenzile cum trebuie. Ii dau sa intre intr-o aplicatie, ba nu intra, ba intra pe alta aplicatie. A luat-o razna. Nu stiu daca intelegeti ce se intampla. Eram pe facebook de exemplu si imi intra pe chat cu o fata cu care nu am vorbit niciodata si i-am dat sa ies din chat si i-a trimis 2 like-uri. Ce i-as putea face sa mearga normal, sa nu faca o alta comanda decat cea pe care i-o dau eu? L-am resetat si degeaba. Am sters tot de pe cardul SD si de pe telefon si degeaba. Am scos si cardul din telefon si tot degeaba. Ce ii pot face? Multumesc si cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| Justaghost a răspuns:

Sa-ti cumperi altul sau sa-l duci la cineva care se pricepela asa ceva.