| Vampiroiul a întrebat:

am si eu o problema, de ceva timp cand trimit niste poze de pe telefon pe calculator pe messenger cand intru sa vad pozele de pe calculator se vad extrem de blurate, daca era pe telefon mai ziceam ca e telefonul de vina, dar calculatoru ce sa aiba?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când mie mi s-a intâmplat acest lucru, problema a fost hard-disckul din PC. A fost necesar să cumpăr altul. Poate că nu in toate cazurile e la fel, să sperăm că nici in al tău, dar eu am ajuns la concluzia asta, după ce am văzut ca mi s-a defectat hardul, la puțin timp după. Ar fi bine ca tot ce ai in calculator (fotografii, fisiere) să salvezi pe stick-uri de memorie, fiindcă, in caz de ce e mai rău, măcar să știi că sunt în siguranță. Eu nu am mai ajuns... sad

| CosminSM a răspuns:

Incearca sa trimiti pozele prin google drive.